مجله اینترنتی برنا تدبیر تنها منبع مقالات طراحی وبسایت و اموزش برنامه نویسی در کردستان و شهر سنندج میباشد با دنلال کردن برنا تدبیر جدید ترین اخبار فناوری را از دست ندهید

شما اینجا هستید : صفحه نخست / اعزام حسابدار پاره وقت در تمامی سطوح
برنا تدبیر- اعزام حسابدار پاره وقت در تمامی سطوح

اعزام حسابدار پاره وقت در تمامی سطوح


مشاهده شده: 1517 نظر : 0 تاریخ : 1399/02/26
این موسسه براساس نیاز و زمان بندی لازم شرکت شما افراد متخصص در زمینه های مالی را آموزش داده تا در تمامی سطوح پاسخگوی تمامی نیازهای مالی و مالیاتی شما باشند.

اعزام حسابدار پاره وقت در تمامی سطوح

اغلب شرکتها و اشخاص حقیقی کار حسابداری خود را بسیار سهل و ساده میدانند. در صورتی که، با توجه به پیچیده شدن  مفاد قانونی از جمله قانون تجارت ، بیمه ، مالیات عملکرد، ارزش افزوده و غیره وضعیت مالی شرکتها ممکن است بغرنج و طاقت فرسا شود. پس توصیه میشود جهت اطمینان خاطر و اصولی شدن  واحد حسابداری؛ از حسابداران باتجربه و تحت نظر مدیران مالی گروه مشاوران مالی برنا تدبیر استفاده بفرمایید.
گروه مشاوران مالی برنا تدبیر براساس نیاز و زمان بندی لازم شرکت شما  افراد متخصص در زمینه های مالی را آموزش داده تا در تمامی سطوح از سطح کمک حسابدار تا مدیر مالی بصورت پاره وقت و یا تمام وقت پاسخگوی تمامی نیازهای مالی و مالیاتی شما باشند.

در اکثر موسسات تازه تاسیس به دلیل پایین بودن حجم گردش مالی و امور حسابداری نیاز به حسابدار پاره وقت احساس میشود.از طرفی باعث کاهش هزینه حقوق آن شرکت شده و از طرف دیگر پیگیری و تنظیم رویدادهای مالی انباشته نمی شوند و در طی دوره مالی ثبت و طبقه بندی میگردند.

کلیه امور حسابداری شرکت یا فروشگاه شما  با نظارت مدیران ما انجام میشود تا خیال شما جهت بروز بودن اسناد و  بایگانی اسناد و مکانیزه بودن و همچنین کیفیت آسوده باشد .همچنین آموزش مستمر نیرو توسط موسسه به شما این اطمینان را میدهد که کلیه امور مالی و مالیاتی شما توسط افراد متخصص و بروز از کلیه قوانین انجام میگیرد.

ما به شما این اطمینان را می دهیم تا در تمامی بخش های سازمان خود از تمامی اطلاعات به صورت کامل با خبر باشید و بتوانید با نظم مالی در سازمان خود بهترین برنامه ریزی استراتژیک ، مالی و مالیاتی را داشته باشید که در نهایت  این برنامه ریزی منجر به چابک سازی، افزایش بهره وری و حضور قدرتمندتر شما در بازار شود.

 

فواید همکاری با ما در زمینه اعزام حسابدار:

  • کاهش هزینه های حسابداری سالانه مجموعه
  • امکان تعویض نیرو در صورت عدم رضایت مدیریت
  • ارائه مشاوره مالی و مالیاتی توسط موسسه در صورت بروز مشکل
  • داشتن ضمانت حسن انجام کار و پشتیبانی موسسه از واحد مالی شرکت
  • ارائه صورت وضعیت ماهانه مستقیما به مدیریت سازمان
  • اطمینان از تداوم همکاری و نداشتن مشکلات مالی و مالیاتی که در صورت ترک حسابدار (با و بدون اعلام قبلی) ممکن است بروز دهد.
  • نداشتن هزینه و مشکلات بیمه و مالیات کارمند حسابداری
  • اطمینان از به روز بودن نیرو از قوانین و اطلاعات مالی و مالیاتی بدلیل آموزش مستمر از طرف موسسه
ثبت درخواست
اعزام حسابدار پاره وقت در تمامی سطوح,کاهش هزینه های حسابداری سالانه مجموعه,ارائه مشاوره مالی و مالیاتی,حسابداری نیاز به حسابدار پاره وقت,جمله قانون تجارت ، بیمه ، مالیات

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید و مارادر ارائه خدمات بهتر یاری نمایید